O nás

Rádi tvoříme digitální svět

Kdo jsme

Představte si dva mladé nadšence, kteří se potkali a zjistili, že mají společnou vášeň pro design, technologie a podnikání. Během dlouhých nocí strávených diskusemi o tom, jak mohou změnit svět, se zrodil nápad založit vlastní projekt. A tak vzniklo YRNK Studio projekt, který se zaměřuje na vývoj digitálních produktů, tvorbu či inovaci identity vaší značky.

Naše mise

Naše motto “Společné se posouváme” není jen prázdným sloganem. Skutečně věříme, že spolupráce a partnerství s našimi klienty je klíčem k úspěchu. Proto jsme vždy připraveni naslouchat vašim nápadům, sdílet naše znalosti a zkušenosti a společně hledat nejlepší řešení pro váš podnik.

Co děláme

Proč byste si měli vybrat právě nás?

Protože jsme tým nadšenců, kteří milují to, co dělají, a jsou připraveni dát do vašeho projektu maximum úsilí a energie. Chceme být součástí vašeho úspěchu a společně s vámi dosáhnout nových výšin. Podívejte se na dokončené projekty či kampaně. 

1
Spokojených klientů
9
Dokončených projektů a kampaní

Naše nejnovější zakázky

16
IMG_5937
12
9
6
mockups (5)
6

Získejte konzultaci zdarma

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vývoj digitálních produktů, tvorbu či inovaci identity vaší značky a strategii, neváhejte nás kontaktovat. Jsme připraveni vám pomoci a společně se posunout kupředu. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Klienti a partneři

Vytvořili jsme desítky úspěšných projektů a kampaní